רחל ספיר
הרצאות
הדרכת טיולים בחו"ל

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  
טיול הקרנבלים המקיף באיטליה
06 – 13 בפברואר 2018 (בטיסות אל על)

מסע בלתי נשכח אל 5 חגיגות הקרנבלים בצפון איטליה וטוסקנה:
קרנבל המסכות בונציה - קרנבל הניוקי בורונה - קרנבל הרנסנס בפרארה - קרנבל הבובות בויארג'ו - קרנבל התפוזים באיבראה

 
יום שלישי, 06.02.18 - ת"א - מילאנו
בשעות הבוקר נמריא למילאנו. אחרי הנחיתה נשים פעמינו למילאנו, בירת העיצוב, האופנה והמסחר של איטליה. נסייר באתרי מרכז העיר, נצפה בדואומו המרשים, נעבור דרך הגלריה של ויטוריו עמנואל השני, ונצפה בבית האופרה המפורסם לה סקלה. אחר הצהריים נשוטט במדרחוב הראשי של מילאנו - קורסו ויטוריו עמנואלה, נטייל ב"מרובע הזהב" - אזור חנויות המעצבים הידועים, רחובות המוקדשים כולם למעצבי האופנה והמותגים הגדולים בעולם, ונספוג את אווירת בירת האופנה האיטלקית. העברה למלון באזור. ארוחת ערב.
 
יום רביעי, 07.02.18 - קרמונה - מנטובה
הבוקר נצא לקרמונה - עירם של בני משפחת סטרדיברי בוני הכינורות הנודעים מהמאה ה 17. נתרשם מהקתדרלה הענקית והמרשימה ונבקר בסדנת בונה כינורות, בה נראה ונלמד את סוד המלאכה המיוחדת. נמשיך לעיר על האגם – מנטובה. נלמד על המישור הפורה שהיה בעבר ביצה, וניכנס למרכז העיר לסיור בכיכר סורדלו המיוחדת על שלל בנייני הציבור שבה, וכיכר ברולטו בה נצפה בפסלו של וירגיליוס – יקיר העיר, נסיים בכנסיית סנט אנדריאה הגדולה והמיוחדת. העברה למלון באזור ויצ'נזה \ פאדובה. ארוחת ערב.
 
יום חמישי, 08.02.18 - קרנבל המסכות בונציה
את היום נקדיש לקרנבל המסכות המדהים של ונציה, ההופך את העיר המיוחדת שביום יום היא תפאורה חיה ונושמת לבמת תיאטרון ענקית, המארחת תחפושות ומסכות ומשמרת מסורת בת מאות שנים.  נסייר בסמטאות העיר הלבושה חג בדרכנו לגשר החשוב באי – הריאלטו. נתרשם משאר מאפייני העיר : ה"באקארו" הונציאני - ומשקה השפריץ המקומי, חנויות המסכות והתחפושות ועוד. בשעות אחר הצהריים נתכנס למרכז החגיגות ומופעי הרחוב. בכיכר סן מרקו ונשתלב בקהל החוגגים בתחפושות בשלל צבעים, דמויות מהעבר ומההווה, והכל באווירת קרנבל בלתי נשכחת. ארוחת ערב עצמאית. חזרה למלון.

יום שישי, 09.02.18 - קרנבל הניוקי בורונה
יום שלם בעיר האוהבים – ורונה. נבקר בפיאצה ברה ונתרשם משלל הבתים הצבעוניים הניצבים בה. נצפה באמפיתאטרון הרומי המרשים – הארנה ונלמד על פסטיבל האופרות  המתקיים בעיר בכל שנה. נמשיך לסיור בכיכר התבלינים הססגונית וכמובן מרפסתה של יוליה גיבורת שייקספיר. בשעות הצהריים נתכנס למרכז העיר לתהלוכת "המצעד הגדול" ובראשו "מלך האהבלים" או בשמו המקומי "מלך הניוקי", אותו מאכל טיפוסי מקומי המחולק (בתשלום) בכיכר המרכזית. המצעד הגדול צועד ברחובות העיר ומשתתפות בו עשרות פלטפורמות הנושאות עליהן בובות ודמויות, תזמורות, להקות ריקוד, חגיגה עממית של ילדים נערים ומבוגרים מכל שכונות העיר וסביבותיה ...היכונו למטר של קונפטי וסוכריות לילדים.חזרה למלוננו. ארוחת ערב.
 
יום שבת, 10.02.18 - פאדובה - קרנבל הרנסנס בפרארה
הבוקר נצא לביקור בפאדובה. נראה את הכיכר העצומה פרטו דלה ואלה עם עשרות הפסלים הסובבים אותה, נבקר בכנסייה הענקית – איל סנטו המוקדשת לקדוש סן אנטוניו ובחצר המנזר הסמוך לה, ונתרשם ונילמד על פסל הפרש - גאטה מלטה של דונטלו הניצב לידה. נמשיך לעיר היפהפייה פרארה, בה שלטה משפחת אסטה המפורסמת, אשר לימים הפכו כמה מבניה לאפיפיורים. נסייר במרכז העיר ההיסטורית  ונראה את המצודה המרשימה ונלמד על הקהילה היהודית שתוארה בסרט עטור הפרסים "הגן של פינצי קונטיני". אחר הצהריים נהנה מקרנבל ססגוני ברוח תקופת הרנסנס, מלווה בתיאטרוני רחוב, מופעים ותהלוכות של גבירות, אבירים, אדונים ומשרתים, הלבושים ברוח התקופה בה פרחה העיר. העברה למלון באזור טוסקנה. ארוחת ערב.
 
יום ראשון, 11.02.18 - לוקה - קרנבל הבובות בויארג'ו
הבוקר נצא דרומה לכיוון חבל טוסקנה ליעדנו החגיגי הבא - קרנבל הבובות של ויארג'ו. בדרכנו נעצור לביקור בעיר המקסימה מוקפת החומה - לוקה. נצפה בכנסיית סן מיקלה אין פורו המיוחדת בחזיתה, ונלמד את סוד אגדת הצלב האמיתי. נגיע לויארג'יו, ונשתלב באווירת הקרנבל והתהלוכה המסורתית. התהלוכה גרנדיוזית ובמרכזה מובלות בובות ענק ברחבי העיר על גבי פלטפורמות ממונעות מלוות בלהקות ריקודים מוזיקה ושירים. בובות הענק המככבות במרכז החגיגות, נישאות אל על ומתארות דמויות סאטיריות מקומיות, ואירועים שונים ותופעות גלובליות מרחבי העולם. נהנה מחגיגה של צבעים תחפושות ומוזיקה, פולקלור מקומי וססגוניות ללא גבול המאפיינים את אחד הקרנבלים המיוחדים באיטליה.
העברה למלון באזור ג'נובה וארוחת ערב.
  
יום שני, 12.02.18 - קזלה מונפראטו - קרנבל התפוזים באיבראה
בשעות הבוקר נשים פעמינו צפונה לחבל פיימונטה. בין נופים מרהיבים ושדות אורז למכביר נגיע ליעדנו הבא -  בית הכנסת והמוזיאון היהודי אשר בקזלה מונפרטו שהוא אחד מהמיוחדים באיטליה. נמשיך אל העיירה איבראה, החוגגת גם היא את הקרנבל אך בצורה שונה. נכנס לכיכר העיר ולרחובותיה ונצפה במחזה יחודי, בו נערכים "קרבות תפוזים מסורתיים" בהם תושבי העיר המחולקים לשכונות, מטילים בחמת זעם זה על זה תפוזים טריים נוטפי מיץ והעיר כולה נצבעת בכתום וריח התפוזים נישא מכל עבר. המשך נסיעה מזרחה לכיוון מילאנו. ארוחת ערב מסכמת לסיום הטיול. העברה למלון בקרבת שדה התעופה של מילאנו.
 
יום שלישי, 13.02.18 - מילאנו - ת"א
בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה במילאנו לטיסה חזרה ארצה.
 
** תוכנית הטיול עשויה להשתנות בהתאם לשינויים בתוכניות הפסטיבלים השונים.

טיסות אל על
LY 381 06FEB 2 TLVMXP 0650  1010  / /E
LY 382 13FEB 2 MXPTLV 1130  1630

חלוקת לילות:
1 לילה באזור מילאנו
3 לילות באזור פדובה \ ויצ'נזה
1 לילה באזור טוסקנה
1 לילה באזור ג'נובה
1 לילה באזור שדה התעופה של מילאנו
 
מחיר הטיול:

 1299 
תוספת ליחיד בחדר זוגי: 349 


המחיר כולל:
  • טיסות אל על למילאנו וחזרה, מיסי נמל ובטחון.
  • 7 לילות במלונות בדרגת 4* על בסיס ארוחת בוקר. (Buffet)
  • 6 ארוחות ערב.
  • אוטובוס תיירים ממוזג ומחומם ונוח צמוד בהתאם למסלול הטיול.
  • מדריכה: רחל ספיר
  • כניסות וביקורים כמתואר בתכנית הטיול.
  • תשר לנותני שירותים בחו"ל.
  • ערכת מערכת שמע (אוזניות).
  •  
המחיר אינו כולל:
  • התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.10.17
·         כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל"

כל הזכויות שמורות לרחל ספיר ©     לפניות הקישו על צור קשר
לייבסיטי - בניית אתרים