רחל ספיר
הרצאות
הדרכת טיולים בחו"ל

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 פירנצה – הפרח של טוסקנה
05 - 09 במרץ 2020 
מדריכה רחל ספיר 
 

יום  חמישי  05/03/2020 תל אביב - רומא - פלאצו פארנזה – פיאצלה מיכלאנג'לו
בשעות הבוקר נמריא לרומא ואחרי הנחיתה ניסע צפונה לעיירה קפררולה (Caprarola), בה נבקר בפלאצו פארנזה, ביתה של משפחת אצולה עשירה, שבילתה כאן בימי הקיץ החמים ועד היום המבנה העצום חולש על העיירה כולה. נמשיך לפירנצה ונתחיל בתצפית על העיר הנפלאה מפיאצלה מיכלאנג'לו. העברה לבית מלון בעיר וארוחת ערב.

יום  שישי  06/03/2020 גלריית האופיצי - מוזיאון וכיכר הדואומו
את יומנו השני נתחיל בביקור בגלריית האופיצי (Uffizi) שנבנה כבניין משרדים במאה ה-16 ומכאן שמו. הביקור באופיצי, מאפשר לנו להתרשם, מן האוסף החשוב ביותר בעולם, של אמנות הרנסנס האיטלקי ואחת מן היצירות המפורסמות ביותר היא: ונוס העולה מן הים, של בוטיצ'לי. נלך למרכזה הדתי של העיר, לביקור במוזיאון הדואומו, בו נפגוש יצירות נפלאות של מיטב האמנים ובין היתר נראה את "דלתות גן העדן" של לורנצו גיברטי. נצפה על הדואומו של העיר – עם כיפתו העצומה, בית הטבילה ומגדל הפעמונים.
 
יום  שבת  07/03/2020 מוזיאון האקדמיה - סנטה מריה נובלה
את הבוקר נקדיש לאקדמיה לאמנות של פירנצה, בה נוכל לראות, בין היתר, את יצירת המופת של מיכלאנג'לו, דוד. נמשיך לביקור בסנטה מריה נובלה (Santa Maria Novella), בה נראה, גם את יצירתו המפורסמת של דומניקו גירלנדיו, המשלבת סיפור דתי עם הווי החיים הפלורנטיני. זמן פנוי לשיטוט במרכזה ההיסטורי של העיר פירנצה באווירת סוף השבוע.
 
יום  ראשון  08/03/2020 מוזיאון הברג'לו – פיאצה דלה סניוריה – קפלה בראנקאצ'י
את שעות הבוקר נקדיש למוזיאון הברג'לו (Bargello), בו נמצא, האוסף המשובח ביותר באיטליה של פיסול מתקופת הרנסנס: דונטלו, מיכלאנג'לו, צ'ליני, ג'אמבולוניה ואחרים. נמשיך לפיאצה דלה סניוריה (Piazza della Signoria) – כיכר, שהיא מוזיאון פתוח, במרכזה הפוליטי של העיר. אחרי הפסקה, נעלה על הפונטו וקיו – הגשר הישן ונעשה תצפית על נהר הארנו החוצה את העיר. נבקר בקפלה בראנקאצ'י (Cappella Brancacci) ובה נראה את ציורי הקיר של מאזאצ'ו, צייר שהשאיר אחריו, על אף חייו הקצרים, רושם גדול. ארוחת ערב.
    
יום  שני  09/03/2020 אורבייטו – פארק המפלצות - רומא - תל אביב
בשעות הבוקר נעזוב את העיר הנפלאה פירנצה וניסע דרומה. את היום נתחיל בביקור בעיירה אורבייטו השוכנת בחבל אומבריה, אשר הייתה מרכז אטרוסקי חשוב בעבר ונבנתה על צוק מטוף געשי. נבקר בקתדרלה המדהימה של העיר נראה את יופייה המושלם של החזית הגותית, שבוניה עשו שימוש בפסלים, עבודת גילוף באבן ובפסיפס לוחות שיש צבעוניים.  נבקר בקתדרלה ובקפלה סן בריציו המיוחדת, אותה עיטרו פרא אנג'ליקו ולוקה סניורלי. בתום הביקור זמן פנוי לטייל במרכזה העתיק והמיוחד של העיר. משם נמשיך לעיירה Bomarzo הצופה על עמק הטיבר, בה נבקר בפארק המפלצות, שנבנה כדי לתת מרגוע לליבו הדואב של פרנצ'סקו אורסיני, במות עליו אשתו, ג'וליה פארנזה. נמשיך לנמל התעופה של רומא ונטוס חזרה הבייתה.

טיסות אל על
1 LY 385G 05MAR 4 TLVFCO 0610  0900 
 2 LY 384G 09MAR 1 FCOTLV 2015  0035  
 
מחיר לאדם בחדר זוגי: 1499 יורו
תוספת חדר ליחיד : 399 יורו
 
המחיר כולל:
 • טיסות אל על לרומא וחזרה, מיסי נמל ובטחון.
 • 4 לילות במלון 4* בפירנצה  על בסיס ארוחת בוקר Buffet.
 • מלון מילו https://hotelmilu.com/rooms/
 • מס עירוני
 • 2 ארוחות ערב.  (3 מנות בהגשה כולל מים ויין)
 • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח, להעברות לפירנצה וחזרה הטיול.
 • מדריכה מצוות סולו איטליה- המומחים לארץ המגף  - רחל ספיר
 • כניסות וביקורים כמתואר בתכנית
 • מדריכים מקומיים על פי הנדרש.
 • תשר לנותני שירותים בחו"ל. (למעט דמי סבלות בבית המלון)
   מערכת שמע (אוזניות) לכל נוסע.
 
המחיר אינו כולל:
 • התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.01.19
  כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל".
 
לאיטליה נוסעים רק עם המומחים !
ט.ל.ח

כל הזכויות שמורות לרחל ספיר ©     לפניות הקישו על צור קשר
לייבסיטי - בניית אתרים